REKRUTACJA NA ROK 2022/23

Rozpoczynamy nabór na nowy rok szkolny na kierunki:

Projektowanie graficzne

Aranżacja wnętrz

Fotografia artystyczna

Charakteryzacja i wizaż

МИ ПРИЙМАЄМО КАНДИДАТОВ З УКРАЇНИ

Zapraszamy do rekrutacji wszystkie osoby, które nie ukończyły 24 lat w dniu zapisów oraz są zainteresowane rozwojem artystycznym i uzyskaniem dyplomu plastyka w danej specjalności. Pomożemy Ci odkryć w Tobie kreatywność plastyczną.

Będzie potrzebne:

• świadectwo ukończenia szkoły średniej
  • dokument tożsamości
  • mile widziane będą też szkice, rysunki, malarstwo, fotografie, projekty, jeżeli posiadasz.

Resztę wypełnisz na miejscu.

napisz: abrys@abrys.edu.pl lub zadzwoń: 726 740 609

Uwaga. Zastrzegamy sobie możliwość nieotwarcia kierunku w wypadku zgłoszenia się mniej niż 10 osób chętnych.

Розпочинаємо набір на новий навчальний рік за такими напрямками:

Графічний дизайн

Дизайн інтер’єру

художня фотографія

Макіяж і макіяж

Запрошуємо до набору всіх осіб, яким на день зарахування не виповнилося 24 років і які зацікавлені в художньому розвитку та отриманні художнього диплому за даною спеціальністю. Ми не вимагаємо художніх навичок, ми вас всьому навчимо.

Буде потрібно:

атестат про закінчення середньої школи

ідентифікація

художні роботи (ескізи, малюнки, картини, фотографії, дизайни), якщо вони у вас є.

решту ви заповнюєте на місці.

пишіть: abrys@abrys.edu.pl або телефонуйте: 726 740 609

Увага. Ми залишаємо за собою право не відкривати курс, якщо подається менше 10 осіб.