Charakteryzacja i wizaż

Podczas zajęć zdobędziesz umiejętności, poznasz technologie i staniesz się znawcą materiałów do wizażu i charakteryzacji. Dzięki tej wiedzy poprawisz wizerunek swój i Twoich klientów. Nabędziesz umiejętności, które wykorzystasz pracując przy sesjach fotografii mody, produkcjach filmowych, teatralnych i telewizyjnych.

KOLOR

Na zajęciach poznasz profesjonalny warsztat wizażysty i charakteryzatora. Dowiesz się wszystko, co musisz wiedzieć, o kolorze i kolorowych, specjalistycznych kosmetykach. Powiemy Ci co jest najważniejsze przy pracy z kolorem, a wszystko sprawdzimy w praktyce realizując makijaże w różnych technikach.

BĘDZIE STRASZNIE

Czy Ty też w dzieciństwie malowałeś farbkami siniaka pod okiem? Teraz osiągniesz w tym mistrzostwo – będziemy pracować jak charakteryzatorzy filmowi. Będziesz się postarzać i odmładzać, zmieniać peruki, treski i „zapuszczać zarost”.

LEVEL PRO

W pracowni charakteryzacji robimy odlew twarzy i popracujemy z lateksowymi formami. Ta technika daje naprawdę wielkie możliwości. Inne techniki są nie mniej interesujące. Naszymi ulubionymi zajęciami są charakteryzacje inspirowane największymi hollywoodzkimi produkcjami filmowymi. Szkoła zapewnia wszystkie materiały na zajęcia. W pracowni mamy profesjonalne stanowisko fotograficzne do dokumentacji efektów pracy.

ZAWODOWO

Ostatni etap nauki to przygotowanie pracy dyplomowej. Ponownie przejdziesz drogę od pomysłu do realizacji projektu – zakończy się ona obroną dyplomu, podczas której będziesz mieć szansę stanięcia przed nami i opowiedzenia o swojej pracy. Podobne wyzwania czekają Cię w przyszłej pracy zawodowej, dobrze więc wykorzystać okazję do przećwiczenia ich w przyjaznej, szkolnej atmosferze.